Ana Sayfa  »  Ekonomi  »  Tron Coin nedir? Tron (TRX) Fiyatı ne kadar?
Tron Coin nedir? Tron (TRX) Fiyatı ne kadar?
 1 Ay Önce
 0
 77

Her geçen gün gündem yaratan sanal para dediğimiz coinlerin çeşitliliği artmaya devam ediyor. Binlerce coinin arasına 18 eylülde yeni bir coin daha eklendi. Adını sıklıkla duyduğumuz  Tron (TRX) coin  kripto para sektörüne katılalı henüz 5 ay gibi bir süre olmasına rağmen popülaritesi hızla artmaktadır. Sizlere Tron coin hakkında bilgiler vermek istedik. İşte Tron'da merak ettiğiniz bilgiler!

tron coin nedir

Öncelikle sizlere Tron'un piyasadaki miktarını söyleyelim. Hemen hemen her borsada işlem görmeye başlayan Tron (TRX) 100 milyar coin bulunmaktadır. Dolaşım olarak 65 milyar kapasitesine sahiptir. Bu durum Tron yatırımcıları için oldukça cazip gelmektedir. 

 

Temel yapısında Bitcoin ve diğer coinlerde olduğu gibi Blockchain teknolojisini barındıran TRX, tamamiyle özgürlük barındırmakta ve eğlence sitesi olarak piyasaya sanal para olarak girmiştir. Sistem içerisinde protokol, müşterilerin yayınlamak istedikleri her türlü verileri kısıtlama ve engelleme olmaksızın, her hangi bir merkeze bağlı kalmadan yayınlanıyor. Yayınlamakla kalmadıkları gibi bunu depolayabiliyor. Üstelik, müşterilerinin içeriklerini dağıtma ve aboneliğine de onay verdiği; dijital olarak varlık üretebilebilecek ve bu varlıkları dolaşıma aktarabilecek bir hizmeti sunmaktadır.

 

Hiç bir şekilde merkez yok! Tron (TRX) Coin'in temel çalışma prensibi 4 unsurdan oluşmaktadır. Bunlar;

 

1. Veri özgürlüğü: İstediğiniz içerik özgürlüğüne sahipsiniz. Hiçbir şekilde kontrol olmadan ortama yüklenebilir, depolanabilir ve dağıtılabilir.

 

2. İçerik Sağlayıcı: İçerik eklendikçe karşılığında dijital varlık yani coin kazanabilir ve ortam bu süksede kendi kendine varlığını sürdürmeye devam eder.

 

3. Kişisel ICO: Ortama katılan aboneler ICO düzenleyebilmektedir. Bu sayede geliştirilen ve arttırılan dijital varlıkları dağıtım yapabilecekler. Diğer aboneler ise bu varlıkları istediği kadar satın alarak ICO'yla birlikte gelen özellikten faydalanabilecekler.

 

4. Altyapısı: Piyasaya dağıtımlı dijital varlıkları al – sat yapılabiliyor. Eğlence sitesi olan Tron ile otonom olarak oyun oynayabilinir. Altyapısında oyun sistemi olduğu için tahminde yer alır. Böylece dağıtımlı bir altyapı sistemi kazanmış oluyor.

 

Ocak ayında yayınlanmış olan Tron (TRX) analiz ve fiyat dökümünü aşağıdaki resimde görebildiğiniz gibi, sitemizde yayınlanan Canlı Coin Borsası bölümümüzde, canlı olarak Tron (TRX) fiyatlarını görebilir. Anlık takiplerle al – sat yapabilirsiniz. 10 dakikada bir yenilenen Canlı Coin Borsamızda Tron (TRX) Coin dışında farklı coinleride görebilir, bunların anlık düşüş ve yükselişlerini takip edebilirsiniz.

 

Tron (TRX) analiz ve fiyatının ne kadar olduğunu görebilirsiniz. (Ocak ayının analiz ve fiyatlandırmasıdır)

 

tron coin analizi

Ekonomi
Avrasya Tüneli’ne İndirim Geldi

Öğlen saatlerinde yapmış olduğumuz "Anadolu Ajansı Sonunda Zamma Zam Dedi" başlıklı zam haberimizden sonra, öğrendiğimiz bilgiye göre zam fiyatları tepki üzerine geri çekilmiş. Avrasya Tüneline yapılan zamdan sonra zam indirimi getirildi. Tünel ücreeti yapılan zam açıklamalarından sonra 21 liradan 19,2 liraya düşürüldü. Devlet tarafından yüzde 18 olarak tünel geçişinden KDV oranını yüzde 8'e düşürdü. Bu […]

Özbekistan’a Vizesiz Gitmek

Özbekistan'a gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, artık vizeye gerek kalmadan 30 gün süreyle gidilebilecek. Türkiye vatandaşlarına özel olarak hazırlanan tasarıda Özbekistan tarafından onay çıkarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına 30 günlük süre ile vize muafiyeti tanıdı.     Özbekistan tarafından 10 Şubat 2018 tarihinden sonra Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına tanınan 30 gün süreli vize muhafiyeti uygulamaya başlıyor. Böylece […]

Atatürk Havalimanı’nda Bitcoin Üretim operasyonu

Türkiye'de olduğu gibi dünyada da piyasaları alt üst eden kripto para olarak bilinen "Bitcoin" üretim cihazları, gümrük muhafaza ekiplerini alarma geçirdi.   İstabul Atatürk Havalimanı'nda hareketli dakikara sebep olan  Bitcoin  üretim cihazları, New York ve Abu Dabi gibi ülkelerden Türkiye'ye getirilmek istenirken gümrük muafaza ekipleri tarafından yakalandı. İşlem gücü çok yüksek olan bu cihazlar ve […]

Anadolu Ajansı Sonunda Zamma Zam Dedi

Avrasya tüneline zam üstüne zam gelirken, Anadolu Ajansı önceki yapılan zamlara zam demeyerek üstü kapalı fiyatların arttığını söylemişti. Anadolu Ajansı (AA) daha fazla dayanamayarak onlarda zamma zam demeye başladı. AA Türk Anonim şirketi olmasına karşın, Türkiye Cumhuriyeti'nin çıkarları doğrultusunda hareket etmesi gerekirken günümüzdeki mevcut partiyi savunan haberleriyle dikkat çekiyor.     Avrasya Tüneli açıldığından bu yana […]

Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Tüm Kategorilerden (Sondan Başa)