Ana Sayfa  »  Kurallar
Kurallar

Bu bölümde sitemiz Gicik.NET içerisinde uyulması gereken kurallar hakkında bilgilendirmelerde bulanacağız. Lütfen herkesin bu kuralları okumasını istiyoruz. Sitemiz herkese açık ve herkesin erişebileceği şeffaflıkta olmasından dolayı kuralları okumuş sayılmaktasınız. Bu sebeple vaktinizi ayırarak aşağıda belirtilen kuralları dikkatlice okuyun. İş bu kurallar içerisinde kullanıcıların uyması gereken bazı hususlar içermektedir.

 

                                            KURALLAR                                                 

 

1.) Sitemizin altyapısında bulunan özel mesajlarınızda ve/veya paylaşımlar altına yapılan yorumlarınızda genel ahlak kurallarına aykırı, kişileri/kurumları küçük düşürücü ve hakaret niteliğinde sözler kullanamazsınız.

 

2.) Sitemiz üzerinden gönderilen yorum ve diğer mesajlarınızda ortaklık bağlantısı (affiliate link) yayımlayamazsınız.

 

3.) Yorumlarla ve özel mesajlarla hiçbir kullanıcımızı rahatsız edecek yazı, mesaj ve içerik gönderemezsiniz.

 

4.) Kullanıcılar kendi rumuz ve avatarından sorumludur. Rumuzlarda ve avatarda yaşanan herhangi problemlerde sorumluluk rumuz ve avatar sahibine aittir.

 

5.) Kullanıcılar yazdıkları mesaj ve yorumlardan sorumludur. Üçüncü şahısları ve/veya yöneticileri bu konuda sorumlu tutulamaz.

 

6.) Site yöneticilerinden ve editörlerinden özel mesaj veya başka bir yol ile  teknik destek istemeyiniz. 

 

7.) Bu site Türkçe yazılar, içerikler ve paylaşımlar yapmaktadır. Aynı şekilde kullanıcılarında Türkçe yazı, içerik ve paylaşım konusunda dikkat etmesi, Türkçeyi mümkün olduğunca doğru kullanması gerekmektedir. Gicik.NET yöneticileri ve editörleri uygunsuz Türkçe kullanımları düzenleme ve/veya silme hakkı bulunmaktadır.

 

8.) Sitemizin huzurunu kaçıran veya sitede bulunması istenmeyen kişiler, uyarı verilmeksizin ve kurallara bağlı kalarak siteden uzaklaştırılabilirler. Bir çok yaptırımları gicik.net yönetimi olarak her hakkı saklı tutmaktayız.

 

Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Tüm Kategorilerden (Sondan Başa)
Tüm Kategorilerden (Rastgele)