Ana Sayfa  »  Kullanım Şartları
Kullanım Şartları

Gicik.Net Sitesini kullandığınız süre içerisinde yapmamanız ve dikkat etmeniz gereken bazı hususları şartname olarak sizlere sunmaktayız. Aşağıda sitemizi kullandığınız süre içerisinde bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Çünkü sitemiz herkese açık paylaşımlar içerdiği için herkesin okuması gerekmektedir. Bu sebeple sitemizin altına ve üstüne kullanım şartlarını okumanız için link bulunmaktadır. Kullanım şartlarını önemle okumanızı istiyoruz.

Kullanım Şartları

 

1.) Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ve uluslarası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen yorumlar ve paylaşımlar yazılamaz.

 

2.) Siyasi, dini ve benzeri içerikli Türkiye Cumhuriyeti yasaları ve uluslararası kanunları, anlaşmaları ve tüzükleri çiğneyen paylaşımlar ve yazılar ve yorumlar yazılamaz.

 

3.) İnsan haklarına karşı saldırı, tehdit, şiddet ve hakaret içerikli yorumlar ve mesajlar yazılamaz.

 

4.) Sitemizde yasal olmayan site adresleri paylaşılamaz.

 

5.) Hack, crack, warez, serial, edonkey gibi yasal olmayan yazılar ve paylaşımlar olmayacağı gibi bu yönde kullanıcılardan istek içermemeli. Ayrıca mp3 isteğinde bulunmak, telif hakkı içerdiğinden dolayı Türkiye'de temsil edilen firmalara ait korsan yazılım içeren linkler vermek, bununla beraber site şifreleri dağıtmak, yasal olmayan illegal link, yazı, içerik yollamak kesinlikle yasaktır ve üyeler hakkında en ağır yaptırımlar uygulanacaktır.

 

6.) Sitede yer alan içeriklerin altına yorum yapan yorumlar, yorum yapan kullanıcıya aittir. Bu konuda Gicik.NET sorumluluk kabul etmemektedir.

 

7.) Sitenin kuralları konusunda kullanıcıları bilgilendirmek site yöneticilerinin veya editörlerin sorumluluğunda değildir. Kullanıcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

 

8.) Site üzerinde katılımcı olarak bulunan kullanıcılar site üzerinde herhangi bir hak talep edemez.

 

9.) Bahsi geçen bu kurallar günün şartlarına göre değişiklik gösterebilir ve değiştikten sonra hemen geçerli olur; hiçbir şekilde itiraz edilemez.

 

10.) Site içerisinde yer alan paylaşımlar her geçen gün artmakta olduğu için, bu paylaşımların altına yapılan yorumlarda arttığından site içerisindeki paylaşım linklerde yer alan yorumlar her zaman denetlenemeyeceğinden, uygunsuz olan yorumlar Gicik.NET yöneticileri tarafından sorumlu değildir. Sorumluluk yorum yapan kullanıcılara aittir.

Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Tüm Kategorilerden (Sondan Başa)