Ana Sayfa  »  Biz Kimiz? (Hakkımızda)
Biz Kimiz? (Hakkımızda)

Biz kimiz? ve hakkımızda bilgiler içerir. Şiddetle okumamanızı tavsiye ederiz. Çünkü mecburiyetten dolayı buradadır.

 

Genel blog ve kişisel sitelerde google amca, yandex yenge ve diğer arama motoru kuzenlerin özellikle istediği gereksiz bir bölümdür.

 

Bizim hakkımızda bilgi öğrenip ne yapacaksınız kardeşim!

 

Eee… Madem belirledik hakkımızda sayfası… Mecbur bahsetmek gerekir biraz ordan biraz burdan.

 

Bizler dediğime bakmayın. Sitenin tek kurucusu ve yönetici benim.

 

Ben hepinize yeterim! hahahaha..

 

Tamam tamam… Başlıyorum.

 

GICIK.NET sitesi, tamamen kişisel oluşum içinde gerek gündem olsun, gerek yaşamsal oluşumlar olsun, gerekse bilgi mahiyetinde paylaşım yapmak amacıyla kurulmuştur. Şimdilik sadece "Gıcık Adam" olarak ben varım. Zamanla sitemiz kısmetse büyüyüp, büyük bir blog ailesi olabiliriz. Buna mütakip yeni editörler, yeni yazarlara ihtiyaç duyulur. İhtiyaca bağlı olarak, siz değerli site müdavimlerinden editör yada yazar olmak isteyenleri baş tacı yaparız. Bunun için gerekli olan öncelikle sizlerin siteye olan bağlığı olması lazım. Yani siteye ziyaretçi bombardımanı olması lazım. Benimde ihtiyaçlara karşılık veremeyip editör ve yazar alma gereksinimim doğmuş olur.

 

Şimdilik GICIK.NET bir bebektir! Zamanla büyüyecek, emekleyecek, yavaş yavaş minik minik adımlar atacaktır. Siz değerli ziyaretçiler ise bu büyümeye şahitlik edeceksiniz. Bu bebeğimizi el birliği ile büyüteceğiz.

 

Sitemiz büyüdükçe bebeklikten çıkıp çocukluğa oradanda kocaman bir aile olma yoluna doğru ilerleyecek. Bir de bakmışsınız bizim bebek, kocaman bir GICIK.NET ailesi olmuş.

 

Aaaahh, aaahhh…

 

Allah inşallah bize o günleri gösterir. 

 

Gıcık adamdan nameler bu kadar. Sağlıcakla kalın dostlar !

Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Tüm Kategorilerden (Sondan Başa)