Ana Sayfa  »  Gizlilik Politikası
Gizlilik Politikası

 Gizlilik Politikası 

 

Gizlilik politikamıza hoş geldiniz. Bu bölümde sizlere sitede yer alacak gizlilik politikası hakkında bazı hususlar vereceğiz. Bu hususlar dahilinde, Gicik.Net içerikleri ve kullanıcıları hakkında önemli bazı şeyler fısıldayacağınız. 

 

Gicik.NET sitemizi kullanmaya başladığınızda, bilgileriniz konusunda bize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Burada belirtilen Gizlilik Politikası ile hangi verileri neden topladığımız ve ne yapacağımız hakkında bilgiler vermeyi amaçlıyoruz. Bu bilgiler bizim ve sizler açısından çok önemli bilgilerdir. Bu sebeple, lütfen zaman ayırıp okumanızı tavsiye ediyor ve umuyoruz. Ayrıca, sizin bilgilerinizi önemli gizlilik içinde saklıyoruz bunu da bilmenizi isterim.

 

Sizin bize verdiğiniz bilgiler

 İp adresleriniz:  İp adreslerinizi almamızın sebebi, kötü niyetli kullanıcılar sizi rahatsiz etmesi durumunda adli mercilere şikayette bulunduğunuz taktirde, adli merciler bizden kötü niyetli kişinin bilgilerini istediğinde onlara direk ip bilgisini vermekteyiz. Bu sayede sizi rahatsız eden kötü kişiler yakalanmış ve adli makamlarda gerekli cezayı alacaklardır.

 

 Yorum yaparken bıraktığınız bilgiler:  Yorum yapacağınız zaman sizlerden isimlerinizi, mail bilgilerinizi ve mesajınızı istemekteyiz ve bunu depolamaktayız. İsimlerinizi size hitap etmek için istemek zorundayız. Mesajınızı ise ne demek istediğinizi anlamamız için yazmanız gerekmekte. Mail bilginiz ise, size ulaşma gereği duyduğumuz zamanlarda, ulaşmak için mail adresiniz gerekli olabilir. Bu nedenlerden dolayı sizlerden bu bilgileri istemekteyiz.

 

Bunların dışında sizlerden kişisel bilgiler, kredi kartı bilgileri, cep telefonu numaralarınız gibi bilgiler kesinlikle istenmemekte ve depolanmamaktadır. Bu sitede bulacağınız şeyler, sadece boş zamanınızda iyi vakit geçirmek için eklenen keyifli içeriklerdir. Amacımız nezih bir ortamla, insanları eğlendirmektir.

 

Yorumlar
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Tüm Kategorilerden (Sondan Başa)
Tüm Kategorilerden (Rastgele)